top of page

SVATBY A OSLAVY

Každá svatba a oslava je jedinečná a měla by přesně odrážet vás. Budeme se snažit vyjít vstříc vašim přáním a představám. 

Nemáme rádi spěch a shon a proto u nás můžete uspořádat hostinu, obřad ve starém sadu nad chalupou i ubytovat část svých hostů. Prostory pro vás budou vždy připraveny na tři dny. Chceme vám i nám tak nechat dostatečný čas a klid na přípravu. 

 

Ve stodole je k dispozici zázemí pro catering, je tedy pouze na vás, jaký catering, výzdobu a další dodavatele si zvolíte. Pokud si budete přát, rádi vám doporučíme ty, se kterými máme dobré zkušenost. 

 

Místo je obklopeno krásnou přírodou a rádi bychom fungovali ve vzájemném respektu k ní. Není možné u nás konat ohňostroje, pouštět dělobuchy a podobné věci. Stejně tak nejsme příznivci jednorázového plastového nádobí či hromadného vypouštění balónků. Samozřejmě je potřeba dodržovat noční klid a tedy po 22 hodině se veškerá zábava musí přesunout do vnitřních prostor. Doufáme, že pochopíte náš přístup a věříme, že o naše místo máte zájem právě proto, že jsme vzájemně,  jak se říká na “stejné vlně”.

P1010169.JPG

Kde můžete slavit

 

Ve staré stodole můžete uspořádat svojí svatbu či jakoukoliv oslavu. Kapacita prostoru je vhodná pro maximálně 60 hostů. Prostor bude prozatím otevřen pouze v letních měsících. Není zde vytápění, avšak deště se bát nemusíte, bude možné ho zcela uzavřít. K dispozici bude zázemí pro catering (voda, elektřina). Můžete využít naše stoly a židle. 

Kde můžete přespat

 

V chalupě je možné ubytovat část vašich hostů. Připraveny pro vás budou tři oddělené ložnice a jedna průchozí noclehárna. Kapacita ubytování je 12-15 hostů. V každém patře najdete koupelnu s WC a sprchovým koutem. Jedno další samostatné WC se nachází v přízemí. Den můžete začít pořádnou snídaní, kterou si připravíte v plně vybavené kuchyni a vychutnáte společně u velkého stolu. Lenošení s teplým čajem či kávou si můžete dopřát u kachlových kamen.  .

Kde si můžete říct ano

 

Pokud se nechcete v rámci svého svatebního dne nikam přesouvat, můžete si říct své ano v našem starém ovocném sadu, který se nachází přímo nad chalupou

Kde můžete parkovat

 

Víme, že se k nám musíte nějak dopravit a proto můžete využít parkování na louce nad chalupou. Ve vnitřní zahradě u chalupy bychom rádi nechali prostor pro odpočinek..

Podmínky rezervace

 

Závaznou rezervaci provádíme po zaplacení zálohy 50% z ceny. druhých 50% vás prosíme uhradit 14 dní před termínem rezervace. Rezervaci je možné zrušit bez poplatku 1 měsíc před příjezdem. Při zrušení do 14 dnů před příjezdem máme stanovený stornopoplatek ve výši zaplacené zálohy. Při zrušení rezervace méně než 14 dní před termínem pobytu si účtujeme 100% z celkové ceny, protože už je opravdu malá šance objekt dál pronajmout..

Cena za pronájem

Cena za pronájem stodoly, zahrady, sadu a včetně ubytování na tři dny (dvě noci) je 60.000kč bez DPH.

bottom of page